Kamery a kamerové systémy CCTV

Společnost Argus zajišťuje mj. také instalace dohledových kamer a kamerových systémů CCTV. Kamerové systémy CCTV lze použít samostatně nebo jako součást komplexního systému zabezpečení.  Sledovat záznamy z bezpečnostních kamer CCTV může buďto fyzická ostraha přímo v objektu nebo za pomoci přenosu dat (telefon, internet, PC sítě) dispečer na vzdáleném monitorovacím pracovišti. Kamerový systém CCTV lze napojit na pult centrální ochrany (PCO), jehož zaměstnanci v případě narušení zalarmují nejen vás, ale také pracovníky bezpečnostní služby.

Kamerové systémy CCTV jsou z hlediska zajištění ochrany osob a majetku vhodné k následujícím činnostem:

  • ke sledování vnějších oplocení nebo vnějších prostor v kombinaci s detekčními zabezpečovacími prvky PZTS/EZS
  • kamerové systémy CCTV jsou vhodné i ke sledování vnitřních prostor objektů (banky, galerie, historické objekty, průmyslové podniky, výrobní haly, obchodní centra, domácnosti, bezobslužná pracoviště apod.)
  • kamerové systémy CCTV se hodí ke sledování přístupů do objektů
  • kamery CCTV poslouží také k detailnímu sledování činností nebo dokladů v kritických místech (pokladny, trezory, herny, směnárny, speciální výroby apod.)

oblasti technických bezpečnostních služebdohledových kamerových systémů CCTV a elektronických zabezpečovacích systémů EZS působí česká společnost Argus již od roku 1991, a to na celém území České republiky. Během své činnosti jsme zajistili stovky instalací zabezpečovacích a dohledových systémů, a nechali za sebou spoustu spokojených zákazníků. Kromě toho naše společnost disponuje také 8 významnými bezpečnostními certifikáty. Výběrem společnosti Argus získáte jistotu zkušeného a spolehlivého dodavatele kvalitních kamerových systémů CCTV.

Kamery a kamerové systémy CCTV po celé České republice:

Máte-li zájem o Kamery a kamerové systémy CCTV nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry této služby

poptat službu

Máte nějaký dotaz? Nebo chcete nezávazně poptat naší službu? Napište nám a my se vám ozveme.

Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář zašlete na e-mailovou adresu argus@argus-bs.cz

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.