Zabezpečení domů a bytů

Společnost Argus zajišťuje mj. zabezpečení domů a bytů. Domy a byty zabezpečíme za pomocielektronických zabezpečovacích systémů (EZS), případně také dohledových kamer CCTV. Bezpečnostní systémy je následně možno napojit na pult centrální ochrany (PCO), jehož zaměstnanci při narušení zalarmují nejen vás, ale i bezpečnostní službu. Elektronické zabezpečovací systémy od firem Jablotron, Paradox, Satel a Galaxy patří mezi absolutní špičku mezi zabezpečovacími systémy EZS. Proto se specializujeme na instalace, servis a revize elektronického zabezpečení právě od těchto značek.

Ochranu vašeho domu či bytu přitom zajišťují komplexní elektronické zabezpečovací systémy sestávající z řady dílčích komponent: ústředen EZS, domovních alarmů (např. GSM alarmů) nebo různých EZS čidel a detektorů. Systémy EZS mohou být drátové či bezdrátové, zajišťovat jen určitý prostor nebo se starat o bezpečnost celého komerčního objektu. Montáže elektronických zabezpečovacích systémů provádíme vždy na míru dle přání zákazníka. Bezpečnostní systém EZS tak bude vyhovovat všem vašim potřebám.

Proč chtít zabezpečení domu či bytu od firmy Argus?

  •  instalací a servisem elektronických zabezpečovacích systémů se česká společnost Argus zabývá již od roku 1991
  •  Argus zabezpečuje byty a domy na celém území České republiky
  •  Argus disponuje 8 významnými bezpečnostními certifikáty
  •  zabezpečovací systém realizujeme na míru tak, aby vyhovoval všem vašim potřebám
  •  komplexní elektronický zabezpečovací systém může zajistit ochranu před nezvanou návštěvou, stejně jako vás upozornit na případný požár – záleží jen na zvolených prvcích EZS
  •  Argus nabízí špičkové elektronické zabezpečovací systémy EZS firem Jablotron, Paradox, Satel či Galaxy
  •  systémy elektronického zabezpečení jsou snadno ovladatelné nejen přímo, ale také na dálku přes počítač či mobilní telefon
  •  elektronický zabezpečovací systém EZS nenarušuje ráz interiéru v bytě nebo v domě
  •  kromě instalací a servisu zajišťujeme také revize zabezpečovacích systémů

oblasti technických bezpečnostních služeb, bezpečnostních systémů, instalace kamer CCTV, tedyelektronických zabezpečovacích systémů působí česká společnost Argus již od roku 1991, a to na celém území České republiky. Během své činnosti jsme zajistili stovky instalací EZS a nechali za sebou spoustu spokojených zákazníků. Výběrem společnosti Argus získáte jistotu zkušeného a spolehlivého dodavatele kvalitního systému elektronického zabezpečení.

Zabezpečení domů a bytů po celé České republice:

Máte-li zájem o Zabezpečení domů a bytů nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry této služby

poptat službu

Máte nějaký dotaz? Nebo chcete nezávazně poptat naší službu? Napište nám a my se vám ozveme.

Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář zašlete na e-mailovou adresu argus@argus-bs.cz

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.