Zabezpečení komerčních objektů

Společnost Argus zajišťuje mj. zabezpečení komerčních objektů. Komerční objekty zabezpečíme za pomoci elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) a dohledových kamer CCTV. Tyto bezpečnostní systémy pak napojíme na pult centrální ochrany (PCO), jehož zaměstnanci při narušení zalarmují nejen vás, ale i bezpečnostní službu.

Elektronické zabezpečovací systémy od firem JablotronParadox, Satel a Galaxy patří mezi absolutní špičku mezi zabezpečovacími systémy EZS. Proto se specializujeme na instalace, servis a revize elektronického zabezpečení právě od těchto značek. Ochranu vašich komerčních objektůpřitom zajišťují komplexní elektronické zabezpečovací systémy sestávající z řady dílčích komponent:ústředen EZS, alarmů (např. GSM alarmů) nebo různých EZS čidel a detektorů.

Systémy EZS mohou být drátové či bezdrátové, zajišťovat jen určitý prostor nebo se starat o bezpečnost celého komerčního objektu. Montáže elektronických zabezpečovacích systémů provádíme vždy na míru dle přání zákazníka. Bezpečnostní systém EZS tak bude vyhovovat všem vašim potřebám.

Perimetrické systémy EZS

K dokonalému integrovanému systému ochrany komerčních a průmyslových objektů patří tzv.perimetrické systémy. Jedná se o zvláštní druh elektronického zabezpečovacího systému (EZS) pro střežení obvodu rozsáhlých areálů a komplexů budov (vojenské objekty, skladové areály, letiště či velké průmyslové objekty). Zabezpečovací perimetrický systém umožňuje zachytit narušitele ještě před vlastním vniknutím do střeženého objektu a poskytuje bezpečnostním složkám dostatečný časový interval, který nutně potřebují k provedení zásahu.

V oblasti technických bezpečnostních služeb a elektronických zabezpečovacích systémů působí česká společnost Argus již od roku 1991, a to na celém území České republiky. Během své činnosti jsme zajistili stovky instalací elektronických zabezpečovacích systémů a nechali za sebou spoustu spokojených zákazníků. Kromě toho naše společnost disponuje také 8 významnými bezpečnostními certifikáty. Výběrem společnosti Argus získáte jistotu zkušeného a spolehlivého dodavatele kvalitních zabezpečovacích systémů.

Zabezpečení komerčních objektů po celé České republice:

Máte-li zájem o Zabezpečení komerčních objektů nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry této služby

poptat službu

Máte nějaký dotaz? Nebo chcete nezávazně poptat naší službu? Napište nám a my se vám ozveme.

Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář zašlete na e-mailovou adresu argus@argus-bs.cz

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.