Požární ochrana a bezpečnost

Spolehlivou ochranu domu, bytu, komerčního nebo průmyslového objektu před ohněm nejlépe zajistí instalace elektronické požární signalizace (EPS). Elektronická požární signalizace včas detekuje požár a spustí požární alarm. Společnost Argus se zaměřuje na instalace, servis a revize elektronických požárních systémů a hlásičů. Dokážeme pro vás navrhnout komplexní řešení protipožární ochrany i její následnou profesionální instalaci včetně spuštění systému elektronické požární signalizace EPS.

Jak pracuje elektronická požární signalizace?

Elektronická požární signalizace EPS slouží k požární ochraně budov a staveb. Základem systému EPS je řídící ústředna, na níž jsou napojeny další komponenty, jako požární čidla (požární detektory) či požární hlásiče. Soubor požárních detektorů je plně volitelný, může zahrnovat například kouřové detektory, detektory teplotních změn či detektory úniku plynů. Tyto požární detektory pak hlásí případné změny ústředně systému elektronické požární signalizace, která prostřednictvím požárních hlásičů spustí požární alarm. Ten může být čistě lokální nebo zároveň hlášený na pult centrální ochrany (PCO) tak, aby byli na požár rovnou upozorněni také hasiči. Současně s tím lze automaticky aktivovat další protipožární opatření, jako je automatické hašení nebo otevření nouzových východů.

oblasti technických bezpečnostních služeb, požární bezpečnosti, protipožárních opatření aelektronických požárních signalizací působí česká společnost Argus již od roku 1991, a to na celém území České republiky. Během své činnosti jsme zajistili stovky instalací systémů EPS a nechali za sebou spoustu spokojených zákazníků. Výběrem společnosti Argus získáte jistotu zkušeného a spolehlivého dodavatele kvalitního systému elektronické požární signalizace.

Požární ochrana a bezpečnost po celé České republice:

Máte-li zájem o Požární ochrana a bezpečnost nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry této služby

poptat službu

Máte nějaký dotaz? Nebo chcete nezávazně poptat naší službu? Napište nám a my se vám ozveme.

Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář zašlete na e-mailovou adresu argus@argus-bs.cz

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.