Společnost v číslech

Cíle společnosti

Cíle společnosti

Jsme důvěryhodnou bezpečnostní agenturou s širokým spektrem spokojených zákazníků. Hlavním krédem naší činnosti je vedle spokojeného zákazníka i spokojený zaměstnanec naší společnosti, od kterého vyžadujeme loajalitu a profesionální přístup k bezpečnostní problematice.

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby v celé její šíři s důrazem na jejich kvalitu, flexibilitu, schopnost okamžité reakce na požadavky zákazníka i nepředvídatelné situace.

Cíle společnosti

8 důležitých certifikátů

8 důležitých certifikátů

ARGUS, spol. s r.o., je pojištěna u ČSOB Pojišťovny, a.s., člena holdingu ČSOB, Zelené předměstí, Masarykovo náměstí čp. 1458, 532 18 Pardubice pro území České republiky na odpovědnost za škodu z činnosti a ze vztahu s limitem pojistného plnění ve výši 100.000.000,- Kč. Jsme držiteli několika významných certifikátů. Podívejte se.

Certifikace a členství

Zaměstnáváme více než 1000 lidí

Zaměstnáváme více než 1000 lidí

V současné době patří společnost ARGUS mezi největší firmy v České republice, které se zabývají komerční bezpečností. Obrat naší firmy z činnosti v bezpečnostním sektoru činí více než 200 milionů.

Kariéra

Více než 100 spokojených klientů

Více než 100 spokojených klientů

Společnost se může v současnosti pochlubit více než 100 spokojených zákazníků. Hlavním motivem naší činnosti je vytvářet v podvědomí našich zákazníků pocit seriozní a profesionální bezpečnostní agentury, která jim naslouchá, rozumí jejich potřebám a požadavkům a společně s nimi hledá nejefektivnější řešení. Zároveň chceme důsledně, přesně a spolehlivě plnit všechny smluvené závazky i pružně reagovat na nadstandardní požadavky, za tím účelem lpíme na každodenním styku se zákazníkem a operativním řešení jeho požadavků, návrhů a připomínek.

Reference

Zabezpečujeme více než 300 objektů po celé České republice

Zabezpečujeme více než 300 objektů po celé České republice

Díky komplexní nabídce poskytovaných služeb naší společností v současné době zajišťujeme více než 300 objektů po celé České republice. Naše zkušenosti s řadou našich zákazníků jsou takové, kdy postupem času zákazníci využívají další nabízené služby. Základním kriteriem poskytovaných služeb je vedle jejich vysoké kvality především pružnost a flexibilita při řešení nejrůznějších požadavků našich zákazníků.

Služby

Společnost Argus působí na trhu již 25 let

Společnost Argus působí na trhu již 25 let

ARGUS, spol. s r.o. je dlouhodobě stabilní, finančně silná společnost poskytující svým klientům jistotu podnikání a obchodní spolupráce. Ve vztahu ke svým zaměstnancům zaručuje všechny mzdové a sociální náležitosti vyplývající ze Zákoníku práce, perspektivu zaměstnání včetně zaměstnaneckých benefitů.

O nás

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.